חיפוש לימודים
    1. חפש
לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי

לימודי סיעוד שואפים להכשיר עובדים סיעודיים שידעו להעניק שירות מטופלים בצורה מקצועית, נעימה ויעילה. במסגרת לימודי סיעוד הסטודנטים לומדים לתת עזרה ראשונה, לתמוך במטופלים, להקשיב לבעיותיהם, לדאוג לניקיון המטופלים, לסייע להם בפעולות מסוימות, ולדעת לאבחן מחלות.


תנאי קבלה

אחת הבעיות בה נתקלים אנשים שרוצים ללמוד סיעוד הוא תנאי הקבלה. במשך שנים לא הייתה אפשרות ללכת ללמוד סיעוד ללא ציון בבחינה הפסיכומטרית. כל מי שרצה ללכת לעבוד בתור אח או אחות היה מוכרח לעשות את הבחינה ולקבל ציון שיספיק לו על מנת להתקבל. אך כיום המצב השתנה. קיימים מספר מוסדות  אשר מאפשרים להתקבל ללימודי סיעוד ללא פסיכומטרי, כאשר מספיקים ציוני תעודת בגרות גבוהים ועמידה בראיון אישי ובמבחני קבלה. בנוסף ישנם מוסדות אשר הקלו את תנאי הקבלה לסיעוד.
 
לימודים אקדמיים לכל דבר (צילום: shutterstock)

משך לימודים ותעודות

לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי הם לימודים אקדמיים לכל דבר ועניין. נושאי הלימוד אמנם משתנים ממוסד למוסד, אך הלימודים אורכים בדרך כלל 4 שנים כאשר בסיום הלימודים מקבלים תעודת אחות מוסמכת ותואר ראשון בסיעוד. הרמה הלימודית במוסדות אשר יש בהם לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי היא גבוהה בדיוק כמו במוסדות אחרים.


אפשרויות תעסוקה והמשך לימודים

בוגרי לימודי סיעוד יכולים לעבוד במבחר מקומות עבודה: מרפאות, בתי חולים, בתי אבות, מכונים רפואיים, קופות חולים, וכן לעבוד באופן עצמאי. כאשר רוצים להתקבל לעבודה מסוימת אין דרישה או העדפה לאנשים שעשו תואר בסיעוד עם פסיכומטרי לבין אלו שהלכו ללימודי סיעוד ללא פסיכומטרי.
 


תוצאות חיפוש נמצאו 15 מוסדות לימוד ו-23 חוגים ומסלולים
האקדמית תל-אביב - יפו
דרישות של אוניברסיטה, חוויה של מכללה
כתובת: רבינו ירוחם 2 תל אביב - יפו
המכללה האקדמית ספיר
מגוון גדול של מחלקות לימוד ייחודיות לתואר ראשון
כתובת: המכללה האקדמית ספיר שדרות

-מודעות פרסומיות--מודעות פרסומיות--מודעות פרסומיות-


פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים